Asystent
Baza wiedzy

Optymalizacja stron

są to działania zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i wyrażeń kluczowych.

Pozycjonowanie jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego

(źródło: wikipedia)

Systemy informatyczne, CMS, CRM


Systemu informatyczne
Oferujemy tworzenie systemów informatycznych opartych na sieci WEB oraz innych. Tworzymy systemy będące systemami które integrują ze sobą środowiska web i stacjonarne. Tworzymy także systemu łączące usługi sieciowe i końcowe elementy w postaci strony www.


Systemy CMS, CRM
Tworzymy systemy CRM do zarządzania zasobami formowymi. Systemy pozwalające przyspieszyć prace, systemy analizujące dane, systemy prognozy itp. Tworzymy także systemy CMS, zastosowane przez nas technologie są dostosowane o wielu systemów i są przenośne.


Chatterboty i sztuczna inteligencja
Tworzymy systemy z elementami sztucznej inteligencji, wdrażamy systemu, które umożliwiają konwersację z użytkownikiem. Chatterboty reklamujące usługi i produkty. Tworzymy także skomplikowane systemy  oparte na sieciach neuronowych, systemach eksperckich, sterowniki rozmyte,  systemy stosujące elementy logiki rozmytej itp.

Menu

Nasze usługi

Tworzenie stron WWW

Tworzymy profesjonalne strony internetowe z systemami do zarządzania treścią (CMS). Zapewniamy kompleksową usługę stworzenia strony, zakup domeny internetowej, zapewniamy hosting strony na rok gratis.
więcej informacji...

Promocja stron w Google
Aktualnie obok stworzenia strony internetowej bardzo ważnym elementem jest reklama. Jednym ze sposobów dotarcia do klienta jest pozycjonowanie strony. Jest to proces którego skutkiem jest wysoka pozycja strony na pozycjonowana frazę w wyszukiwarce Google.
więcej informacji...

Reklama Adwords
Kolejnym sposobem reklamy w wyszukiwarce Google są tzw. linki sponsorowane. Są to reklamy kontekstowe pojawiające się w wynikach wyszukiwania Google oraz na stronach partnerskich.


Wszelkie prawa zastrzeżone -  UrbiCMS 2010 - UrbiSoft Łódź