Asystent
Baza wiedzy

Optymalizacja stron

są to działania zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i wyrażeń kluczowych.

Pozycjonowanie jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego

(źródło: wikipedia)

Modernizacja istniejących stron WWW


Przebudowa stron www
Oferujemy przebudowę istniejących storn www, wprowadzamy dynamiczne elementy, integrację z systemami informatycznymi itp.


Wdrażanie systemów informatycznych
Wdrażanie do istniejących stron systemów informatycznych, integracja z silnikami większych systemów, przebudowa systemów informatycznych, aplikacje web będących częściami klienckimi dla systemów informatycznych.


Tworzenie skryptów i botów
Tworzymy skomplikowane aplikacje web opierające się na najnowszych technologiach. Tworzenie skryptów oraz aplikacji web oraz integracja z istniejącymi systemami i stronami WWW.

Menu

Nasze usługi

Tworzenie stron WWW

Tworzymy profesjonalne strony internetowe z systemami do zarządzania treścią (CMS). Zapewniamy kompleksową usługę stworzenia strony, zakup domeny internetowej, zapewniamy hosting strony na rok gratis.
więcej informacji...

Promocja stron w Google
Aktualnie obok stworzenia strony internetowej bardzo ważnym elementem jest reklama. Jednym ze sposobów dotarcia do klienta jest pozycjonowanie strony. Jest to proces którego skutkiem jest wysoka pozycja strony na pozycjonowana frazę w wyszukiwarce Google.
więcej informacji...

Reklama Adwords
Kolejnym sposobem reklamy w wyszukiwarce Google są tzw. linki sponsorowane. Są to reklamy kontekstowe pojawiające się w wynikach wyszukiwania Google oraz na stronach partnerskich.


Wszelkie prawa zastrzeżone -  UrbiCMS 2010 - UrbiSoft Łódź