Asystent
Baza wiedzy

Optymalizacja stron

są to działania zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i wyrażeń kluczowych.

Pozycjonowanie jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego

(źródło: wikipedia)

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach


Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron jest to zabieg prowadzący do tego, że strona pojawia się wysoko w rankingach wyszukiwania na określone słowa kluczowe. A co za tym idzie ilość osób które wchodzą  na stronę www jest duża. Wiadomo, że im więcej osób wejdzie na stronę tym większe korzyści z tego płyną.


Słowa kluczowe
Pozycjonowanie strony pod określone słowo kluczowe powoduje, że użytkownik który jest np. potencjalnym klientem znajdzie nasza stronę. Dzięki temu przy odpowiednim doborze słów kluczowych grupa osób trafiających na naszą stronę staje sie grupą docelowa do której próbujemy się dostać z informacjami na stornie.


Pozycjonowanie, a reklama kontekstowa
Pozycjonowanie w większości przypadków jest lepszym rozwiązaniem niż płatne reklamy kontekstowe. W przypadku pozycjonowania efekty są dłużej widoczne efektywność jest znacznie lepsza (w większości wypadków).


Menu

Nasze usługi

Tworzenie stron WWW

Tworzymy profesjonalne strony internetowe z systemami do zarządzania treścią (CMS). Zapewniamy kompleksową usługę stworzenia strony, zakup domeny internetowej, zapewniamy hosting strony na rok gratis.
więcej informacji...

Promocja stron w Google
Aktualnie obok stworzenia strony internetowej bardzo ważnym elementem jest reklama. Jednym ze sposobów dotarcia do klienta jest pozycjonowanie strony. Jest to proces którego skutkiem jest wysoka pozycja strony na pozycjonowana frazę w wyszukiwarce Google.
więcej informacji...

Reklama Adwords
Kolejnym sposobem reklamy w wyszukiwarce Google są tzw. linki sponsorowane. Są to reklamy kontekstowe pojawiające się w wynikach wyszukiwania Google oraz na stronach partnerskich.


Wszelkie prawa zastrzeżone -  UrbiCMS 2010 - UrbiSoft Łódź