Asystent
Baza wiedzy

Optymalizacja stron

są to działania zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i wyrażeń kluczowych.

Pozycjonowanie jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego

(źródło: wikipedia)

Tworzenie stron internetowych


Strona www
W dzisiejszych czasach strona WWW jest ważnym elementem marketingowym każdej firmy. Tysiące osób codziennie poszukuje stron internetowych, które zaspokoją ich potrzeby na konkretne usługi lub towary. Przy obecnym rozwoju internetu nawet najmniejsza firma może skutecznie działać na polu elektronicznym. Daj poznać Twoją firmę, dzięki stronie internetowej.


Tworzenie stron www
Nie masz czasu na załatwianie poszczególnych spraw związanych z wykupieniem hostingu, zakupem domeny, stworzeniem strony WWW itp. To dobrze trafiłeś my zajmiemy się tym wszystkim. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, w każdej chwili możesz liczyć na fachową pomoc i wsparcie techniczne z naszej strony. Proponujemy także opiekę i administrację nad serwisami, prowadzenie serwisów, modernizację.


Wykorzystywane technologie
Korzystamy z dużej liczby nowych technologii najważniejsze wykorzystywane do tworzenia stron i serwisów www to:
  • Php, XML, MySQL
  • Flash, SVG
  • JavaScript
  • Ajax
  • HTML, CSS
  • jQuery
Jeśli interesuje Państwa inna technologia prosimy o kontakt.


Menu

Nasze usługi

Tworzenie stron WWW

Tworzymy profesjonalne strony internetowe z systemami do zarządzania treścią (CMS). Zapewniamy kompleksową usługę stworzenia strony, zakup domeny internetowej, zapewniamy hosting strony na rok gratis.
więcej informacji...

Promocja stron w Google
Aktualnie obok stworzenia strony internetowej bardzo ważnym elementem jest reklama. Jednym ze sposobów dotarcia do klienta jest pozycjonowanie strony. Jest to proces którego skutkiem jest wysoka pozycja strony na pozycjonowana frazę w wyszukiwarce Google.
więcej informacji...

Reklama Adwords
Kolejnym sposobem reklamy w wyszukiwarce Google są tzw. linki sponsorowane. Są to reklamy kontekstowe pojawiające się w wynikach wyszukiwania Google oraz na stronach partnerskich.


Wszelkie prawa zastrzeżone -  UrbiCMS 2010 - UrbiSoft Łódź