Asystent
Baza wiedzy

Optymalizacja stron

są to działania zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i wyrażeń kluczowych.

Pozycjonowanie jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego

(źródło: wikipedia)

Usługa optymalizacji i pozycjonownaia stron


Usługi
Z naszej strony proponujemy Państwu usługi kompleksowa związane z optymalizacją i pozycjonowaniem strony. W celu wyceny poszczególnych słów kluczowych lub wyceny całej usługi optymalizacji i pozycjonowania prosimy o kontakt.

Gwarancja
W przypadku pozycjonowania nie można zagwarantować na 100% określonej pozycji, ponieważ algorytmy indeksowania stron nie są podane do publicznej wiadomości. Kolejnym elementem jest konkurencja, której strony także są pozycjonowanie, dlatego nie można w tych przypadkach ustalić gdzie strona będzie w rankingu w określonym czasie. Dlatego zawsze dąży się do osiągnięcia jak najwyższej pozycji w rankingu.

Opłaty
Opłaty za pozycjonowanie są ustalane dla poszczególnych stron i słów kluczowych. Aktualnie jest duża konkurencja przy niektórych dziedzinach dlatego ceny mogą być diametralnie różne dla różnych fraz i stron. Wycena odbywa się na podstawie trudności wybicia danej strony w rankingach. Klient płaci za usługę kiedy  widoczne są efekty np.  kiedy strona pojawi się w top 10 rankingu wyszukiwania na daną frazę.
Menu

Nasze usługi

Tworzenie stron WWW

Tworzymy profesjonalne strony internetowe z systemami do zarządzania treścią (CMS). Zapewniamy kompleksową usługę stworzenia strony, zakup domeny internetowej, zapewniamy hosting strony na rok gratis.
więcej informacji...

Promocja stron w Google
Aktualnie obok stworzenia strony internetowej bardzo ważnym elementem jest reklama. Jednym ze sposobów dotarcia do klienta jest pozycjonowanie strony. Jest to proces którego skutkiem jest wysoka pozycja strony na pozycjonowana frazę w wyszukiwarce Google.
więcej informacji...

Reklama Adwords
Kolejnym sposobem reklamy w wyszukiwarce Google są tzw. linki sponsorowane. Są to reklamy kontekstowe pojawiające się w wynikach wyszukiwania Google oraz na stronach partnerskich.


Wszelkie prawa zastrzeżone -  UrbiCMS 2010 - UrbiSoft Łódź