Asystent
Baza wiedzy

Optymalizacja stron

są to działania zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i wyrażeń kluczowych.

Pozycjonowanie jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego

(źródło: wikipedia)

Optymalizacja strony WWW


Usługa optymalizacji
W skład świadczonych przez nas usług jest optymalizacja kodu strony. Usługa ta jest również częścią procesu pozycjonowania. Optymalizacja strony polega na poprawnym napisaniu strony zarówno od strony programistycznej jak również ze względu na widoczność ważnych informacji dla robotów wyszukiwarek.


Indeksowanie
Podczas indeksowania stron przez wyszukiwarki specjalne programy które nazywane są robotami lub pająkami przeszukują zawartość witryny w celu analizy treści oraz wyszukania słów kluczowych na jakie strona będzie widoczna w rankingu wyszukiwania. Algorytmy poszczególnych wyszukiwarek są skomplikowane i nie udostępniane publicznie.


Strona przyjazna robotom
Optymalizacja kodu strony polega na odpowiednim  przygotowaniu go tak, aby programy zbierające dane dla wyszukiwarek internetowych nie miały problemów z analizą strony. Ponadto roboty powinny zwrócić szczególną uwagę na elementy, które z naszego punktu widzenia są istotne przy wyszukiwaniu.Menu

Nasze usługi

Tworzenie stron WWW

Tworzymy profesjonalne strony internetowe z systemami do zarządzania treścią (CMS). Zapewniamy kompleksową usługę stworzenia strony, zakup domeny internetowej, zapewniamy hosting strony na rok gratis.
więcej informacji...

Promocja stron w Google
Aktualnie obok stworzenia strony internetowej bardzo ważnym elementem jest reklama. Jednym ze sposobów dotarcia do klienta jest pozycjonowanie strony. Jest to proces którego skutkiem jest wysoka pozycja strony na pozycjonowana frazę w wyszukiwarce Google.
więcej informacji...

Reklama Adwords
Kolejnym sposobem reklamy w wyszukiwarce Google są tzw. linki sponsorowane. Są to reklamy kontekstowe pojawiające się w wynikach wyszukiwania Google oraz na stronach partnerskich.


Wszelkie prawa zastrzeżone -  UrbiCMS 2010 - UrbiSoft Łódź